Zeen by Roal – Krása bez kompromisov – Referencia Chillix

Krása bez kompromisov
ZEEN BY ROAL

Ponorte sa do sveta
prirodzenej krásy

My v ňom plávame už od samého vzniku značky Zeen by Roal, ktorá patrí medzi špičku v oblasti práškových kolagénov a konopných produktov. A to aj vďaka nám.

Presne tak. Tie prémiové obaly, ktoré sa ligocú v regáloch známych reťazcov, ktoré patria k obalom roka 2021, ako aj e-shop či branding ako-taký, pochádzajú práve z našej dielne.

Z dielne Chillix.

Internetový obchod
alebo zážitkové online nákupy

Pri tvorbe stránok, či už ide o e-shop alebo webvizitku, myslíme na dve veci: aby bol v súlade s komunikáciou značky, a aby predstavoval príjemné prostredie pre návštevníka, potencionálneho zákazníka. Inak tomu nie je ani v prípade internetového obchodu Zeenworld.

Okrem vývoja e-shopu nám spoločnosť Roal Group zverila do rúk tiež jeho správu. Pravidelne tak na web pribúdajú promo kampane, blogy a rôzne elementy súvisiace s marketingovými aktivitami značky.

Obaly, ktoré vyhrávajú srdcia zákazníkov
aj prestížne ocenenia.

Obal predáva. Klišé, no realita. A v Chillixe to veľmi dobre vieme. Preto si pri tvorbe obalov dávame záležať nielen na kvalite materiálov, ale aj pútavom dizajne, ktorý zatieni konkurenčné produkty.

Či naša snaha a perfekcionizmus padá na úrodnú pôdu? Zdá sa, že áno. Obal na CBG olej totiž patrí k výhercom prestíneho ocenenia obal roka 2021.

Zverte aj vy budúcnosť svojej
značky nám, štúdiu Chillix


Prejsť na kontaktný formulár
Kde nás nájdete

Prihlásenie

Stratili ste heslo?