Car Route – Váš partner na prepravu – Referencia Chillix

Váš partner na prepravu
CAR ROUTE

Rýchlosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť Car Route patrí k našim najvernejším klientom. Verte či nie, sme spolu už viac než 10 rokov. Za ten čas sme sa spoločnými silami, no predovšetkým zásluhou bezkonkurenčnej rýchlosti, dostali na popredné priečky v oblasti prepravy na Slovensku.

Spoločnosti Car Route sme vytvorili nielen logo, ale aj firemnú identitu ako-takú. Taktiež sme vymysleli polep vozidiel, vyvinuli prehľadnú web stránku, rôzne svetelné tabule a reklamné predmety. Dnes Car Route-u manažujeme online kampane a spravujeme všetky profily na sociálnych sieťach, čo zahŕňa aj pravidelné photoshootingy a nakrúcania.

Internetový obchod
alebo zážitkové online nákupy

Pri tvorbe stránok, či už ide o e-shop alebo webvizitku, myslíme na dve veci: aby bol v súlade s komunikáciou značky, a aby predstavoval príjemné prostredie pre návštevníka, potencionálneho zákazníka. Inak tomu nie je ani v prípade internetového obchodu Zeenworld.

Okrem vývoja e-shopu nám spoločnosť Roal Group zverila do rúk tiež jeho správu. Pravidelne tak na web pribúdajú promo kampane, blogy a rôzne elementy súvisiace s marketingovými aktivitami značky.

Obaly, ktoré vyhrávajú srdcia zákazníkov
aj prestížne ocenenia.

Obal predáva. Klišé, no realita. A v Chillixe to veľmi dobre vieme. Preto si pri tvorbe obalov dávame záležať nielen na kvalite materiálov, ale aj pútavom dizajne, ktorý zatieni konkurenčné produkty.

Či naša snaha a perfekcionizmus padá na úrodnú pôdu? Zdá sa, že áno. Obal na CBG olej totiž patrí k výhercom prestíneho ocenenia obal roka 2021.

Zverte aj vy budúcnosť svojej
značky nám, štúdiu Chillix


Prejsť na kontaktný formulár
Kde nás nájdete

Prihlásenie

Stratili ste heslo?